Автомобільний 1DIN мультимедійний Аудіо/Відео програвач з 3х дюймовим екраном, FM радіоприймачем і 4х канальним підсилювачем потужності
Характеристики| Тип пристрою: | MP5 ресивер (мультимедійний) |
| Типорозмір: | 1DIN |
| Розмір екрану: | 3 дюйма |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Розподільча здатність екрану, пікселі: | 800 x 480 |
| Тип екрану: | TFT |
| Максимальна потужність: | 4 х 50Вт |
| Кількість підключаємих динаміків: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Механічні, гучність - енкодер, що обертається |
| Модуль GPS навігації: | Немає |
| Bluetooth: | Є |
| USB: | Фронтальний |
| Слот для карти пам'яті: | SD |
| Пульт ДК: | Є |
| Відеовхід: | 1 вхід, RCA |
| Вхід камери заднього виду: | Є |
| Вхід камери переднього виду: | Немає |
| Аудіовхід: | MiniJack 3.5мм |
| Відеовихід: | 1 вихід, RCA |
| Керування відеовиходом: | Необхідно вмикати, основний екран вимикається |
| Лінійні виходи: | Стерео вихід, RCA |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | Немає |
| Керування сабвуфером: | - |
| Дублювання екрану смартфона: | Немає |
| Підтримка кнопок на кермі: | Немає |
| Колір підсвічування кнопок (екрану): | Багатокольоровий, фіксовані кольори |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 577 ₴



