Автомобільний 1DIN MP3 програвач з FM радіоприймачем і 4х канальним підсилювачем потужності
Характеристики| Тип пристрою: | MP3 ресивер (бездисковий) |
| Типорозмір: | 1DIN |
| Тип екрану: | LCD |
| Максимальна потужність: | 4 х 45Вт |
| Кількість підключаємих динаміків: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Механічні, гучність - енкодер, що обертається |
| Bluetooth: | Немає |
| USB: | Фронтальний |
| USB порт для зарядки телефону: | Немає |
| Слот для карти пам'яті: | SD |
| Пульт ДК: | Немає |
| Аудіовхід: | MiniJack 3.5мм |
| Лінійні виходи: | Стерео вихід, RCA |
| Колір підсвічування кнопок (екрану): | Підсвічування екрану і кнопок зелене |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Mp3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



