Характеристики
| Тип пристрою: | MP3 ресивер (бездисковий) |
| Типорозмір: | 1DIN |
| Тип екрану: | LCD |
| Максимальна потужність: | 4 х 50Вт |
| Кількість підключаємих динаміків: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Механічні, гучність - енкодер, що обертається |
| Bluetooth: | Є |
| USB: | Фронтальний |
| USB порт для зарядки телефону: | Немає |
| Слот для карти пам'яті: | Немає |
| Пульт ДК: | Є |
| Аудіовхід: | MiniJack 3.5мм |
| Лінійні виходи: | 2 стерео виходи, RCA |
| Колір підсвічування кнопок (екрану): | Підсвічування екрану і кнопок біле |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Так |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 761 ₴




