Shuttle SDU-4050 має стандартні розміри (відноситься до типу 1 DIN). Медіа-ресівер оснащена бездротовою технологією Bluetooth. Завдяки цьому водій зможе відповідати на дзвінки без відволікання від дороги. Для зручного перемикання аудіо та зміни параметрів передбачено дистанційне керування дистанційним керування. Винащений високошвидкісним PLL тюнером з пам'яттю до 18 FM радіостанцій. Регулювати параметри можна також за допомогою обертового енкодера. - Роз'єднуємо камери заднього виду для безпечної парковки. Технічні параметри: Високої якості звуку забезпечує вихідна потужність в 4х50 Вт. Магнітола підтримує популярні формати: mkv, avi, mp4, mpg, flv, mp3, flac, jpeg. Зображення показано на кольоровому TFT-дисплеї з діагональю 4 дюйми. Для налаштування звуків передбачено 3 характеристики еквалайзера: Class, Pop і Rock. Крім того, ви можете вказати приглушення звуку і тономенціалізацію звуку. Серед можливих виходів і входів: RCA, Mini-Jack, USB, ISO.
Shuttle SDU-4050 имеет стандартные размеры (относится к типоразмеру 1 DIN). Медиа-ресивер оснащается беспроводной технологией Bluetooth. Благодаря чему водитель сможет отвечать на звонки не отвлекаясь от дороги. Для удобного переключения аудио и изменения настроек предназначен пульт дистанционного управления. Оснащён высокоскоростным PLL тюнером с памятью до 18 FM радиостанций. Регулировать параметры можно также с помощью вращающегося энкодера. - Разъем подключения камеры заднего вида для безопасной парковки. Технические параметры: Высокое качество звука обеспечивает выходная мощность в 4х50 Вт. Магнитола поддерживает популярные форматы: mkv, avi, mp4, mpg, flv, mp3, flac, jpeg. Картинка отображается на цветном TFT-дисплее с диагональю 4 дюйма. Для настройки звучания предусмотрены 3 характеристики эквалайзера: Class, Pop и Rock. Также есть опция приглушения звука и тонкомпенсация. Среди доступных выходов и входов: RCA, Mini-Jack, USB, ISO.
Характеристики| Тип пристрою: | MP5 ресивер (мультимедійний) |
| Типорозмір: | 1DIN |
| Розмір екрану: | 4 дюйми |
| Сенсорний екран: | Ні |
| Розподільча здатність екрану, пікселі: | 800 x 480 |
| Тип екрану: | TFT |
| Максимальна потужність: | 4 х 50Вт |
| Кількість підключаємих динаміків: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Механічні, гучність - енкодер, що обертається |
| Модуль GPS навігації: | Немає |
| Bluetooth: | Є |
| USB: | Фронтальний |
| Слот для карти пам'яті: | MicroSD |
| Пульт ДК: | Є |
| Відеовхід: | 1 вхід, RCA |
| Вхід камери заднього виду: | Є |
| Вхід камери переднього виду: | Немає |
| Аудіовхід: | MiniJack 3.5мм |
| Відеовихід: | 2 виходи, RCA |
| Керування відеовиходом: | Необхідно вмикати, основний екран вимикається |
| Лінійні виходи: | 2 стерео виходи, RCA |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | Немає |
| Керування сабвуфером: | - |
| Дублювання екрану смартфона: | Немає |
| Підтримка кнопок на кермі: | Немає |
| Колір підсвічування кнопок (екрану): | Багатокольоровий, фіксовані кольори |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | VideoCD, WAV, MPEG4, MPEG2, WMA, DivX, AVI, MPEG1, JPEG |
| Порт для SD-карти | Так |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | TFT |
| Типорозмір | 1 DIN |
- Ціна: 2 975 ₴









