Автомобільний 1DIN мультимедійний Аудіо/Відео програвач з 4х дюймовим сенсорним екраном, FM радіоприймачем і 4х канальним підсилювачем потужності
-
Типорозмір:
1DIN
-
Розмір екрану:
4 дюйми
-
Максимальна потужність:
4 х 50Вт
-
Вхід камери заднього виду:
Є (підтримується лише аналогові камери)
-
Відеовихід:
1 вихід, RCA
-
Лінійні виходи:
Стерео вихід, RCA
-
Дублювання екрану смартфона:
Є (Phone Link)
-
Колір підсвічування кнопок (екрану):
Багатокольоровий, фіксовані кольори
-
Робоча напруга:
12В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantom |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість каналів | 4 |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Операційна система | Windows CE |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, WAV, MPEG4, MPEG2, WMA, AVI, MPEG1 |
| Порт для SD-карти | Так |
| Робочі діапазони частот | AM, FM |
| Тип | MP5 ресивер |
| Тип екрану | TFT |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, магнітола, джеки для підключення. Гарантійний талон.



