Технічні характеристики:
• Тип кабелю: двожильний екранований
• Номінальна напруга: 230 В~
• Питома потужність: 18 Вт/м при 230 В
• Діаметр кабелю: 4 мм
• Макс. робоча температура: 80 °C
• Довжина кабеля підключення: 3 м
• Мін. температура для монтажу: +5 °C
• Внутрішня ізоляція: FEP
• Зовнішня ізоляція: PVC
• Захисний екран: алюм. фольга + проківений мідний екран
• Мін. діаметр вигину: 4 см
• Тип кріплення: на монтажну стрічку
• Ступінь захисту: IP 67
• Виробник: Comfort Heat, Литва-Німеччина
• Гарантія: 20 років, розширена в конструкції підлоги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comfort Heat |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Довжина кабелю | 34 м |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Мінімальний радіус вигину | 40 мм |
| Потужність | 160 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Площа обігріву | 4 кв.м |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тілової підлоги | Нагрівальний кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 047 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Нагрівальний кабель, гофрована труба для датчика, інструкція з використання/гарантійна інформація , упаковано у картонній коробці.









