Premier PRO – настінний інфрачервоний обігрівач панельного типу, призначений для обігріву житлових приміщень. Спеціальний вбудований алюмінієвий нагрівальний елемент не знижує природну вологість повітря, а його моноблочна конструкція гарантує безшумну роботу приладу та швидко забезпечує м'яке та комфортне обігрів всього приміщення з точністю до 0,1°С. Вбудований електронний терморегулятор дає можливість суттєво економити на експлуатації обігрівача Airelec Premier PRO завдяки точному регулюванню та енергозберігаючим функціям (налаштування тижневого графіка, ідентифікація відкритих вікон). Airelec Premier PRO поставляється в комплекті із рамкою для кріплення на стіну. Характеристики:Живлення - Від мережі, Монолітний Вологозахист, Замок від дітей, Захист від замерзання, Захист від опіків, Захист від перегріву З дисплеєм, З термостатом, З таймером
Можливості електронного терморегулятора:
- Регулювання температури з точністю до 0,1°С
- Режим провітрювання (ідентифікація відчиненого вікна)
- 3 програми на кожен день тижня
- Блокування несанкціонованого доступу
Технічні характеристики:
- Напруга живлення: 230 В~
- Потужність: 500 Вт
- Терморегулятор: вбудований, електронний
- Діапазон регулювання: +5°C...+ 35°C
- Гістерезис: +/- 0,1°С
- Безпека: вбудований датчик перегріву
- Кабель живлення: 1,5 м, білий, подвійна ізоляція, м'який, без вилки
- Розміри, см: 45 x 50 x 11,5 (В х Ш х Г)
- Вага: 3,9 кг
- Колір: білий (RAL 9016)
- Покриття: епоксидно-поліефірне, глянцеве
- Ступінь захисту: IP 24
- Виробник: Airelec, Франція
- Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airelec |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 7 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Безпека | Захист від вологи, Захист від дітей |
| Матеріал для корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Призначення | Побутове |
| Особливості | Таймер, Терморегулятор, Функція пам'яті |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елемента | Галогенний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
- Ціна: 10 710 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Конвектор, кріплення на стіну, інструкція









