Виконання універсальне: накладний / підвісний / вбудований в стелю типу Армстронг.
Матеріал корпусу – сталь з порошковим покриттям, білий.
Призначення: для освітлення приміщень та заміни звичайних люмінесцентних світильників.
Увага: Працює з вимикачами з підсвічуванням бренду Erste electric. Не використовувати з дімером!
Рівномірне світло, лінійки не видно
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 40 Вт |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 180~250 В |
| Світловий потік | 3400 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.7 см |
| Довжина | 59.5 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Основні | |
| Кількість у пакунку | 5 Штука. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746 ₴





