Виконання: накладною на стіну/стелю. Матеріал корпусу - сталевий з порошковим покриттям, колір-білий.
Призначення: для освітлення приміщень і заміни звичайних люмінесцентних світильників.
Увага: працює з вимикачами з підсвічуванням бренду Erste electric. Не використовувати з димером!
Розмір - 230* 40мм (в діаметрі *) висота)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Потужність | 12 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 230 см |
| Основні | |
| Світло | Світлодіодний блок SMD |
| Матеріал для корпусу | Сталева |
| Матеріал розсіювача | Поликарбонат |
| Напруження | 220 В |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових майданчиків |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Світлова світла | 6400-6500К (Холодний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴







