Виконання: накладний. Матеріал корпусу – пластик/сталь. Колір корпусу - білий. Призначення: для освітлення приміщень та заміни звичайних люмінесцентних світильників. Увага: Працює з вимикачами з підсвічуванням бренду Erste electric. Не використовувати з дімером!
Тип Лінійні світильники Тип джерела світла Світлодіодна LED (інтегрована) Джерело живлення Від мережі Максимальна потужність світильника 36 Вт Колір свічення Холодний Колірна температура 6500К Клас пиловологозахисту IP20 Кількість джерел світла 1 Колір плафона Білий Монтаж накладної Напруга мережі 180-240 В Колір основи Білий Матеріал основи Пластик Матеріал плафона Пластик Світловий потік 2100 Лм Термін служби лампи 15000 рік Розміри 1200 x 80 x 25 мм Монтажні розміри 1200 x 80 x 25 мм Країна-виробник товару Китай Гарантія 24 місяціХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 36 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 см |
| Довжина: | 1250 |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | LED додаток |
| Тип світильника | Накладна |
| Ширина | 90 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Термін служби | 15000 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴



