Тип використовуваної лампи LED-модуль
Діаметр – 11.8 см
Джерело живлення від мережі
Колір основи Білий
Колір плафона Білий
Призначення: Для вітальні
Для коридору
Для спальні Особливості
Максимальна потужність світильника, 9 Вт.
Напруга мережі 175-250 В
Матеріал плафона Пластик
Матеріал основи
Метал Тип монтажу - Врізні Клас захисту IP - 20
Колір світіння Холодний Колірна температура - 4000К
Форма світильника
Кругле Стиль - Класичний
Кількість джерел світла 1
Країна виробник Китай
Максимальна потужність ламп – 9 Вт
Світловий потік 550 Лм
Термін служби (тільки LED) 15000 рік
Довжина, 11.8мм Висота, 3мм Ширина, 11.9 мм
Гарантія - 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 550 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Кругла |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 118 мм |
| Діаметр врізного отвору | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлова світла | 4000K (Нейтральний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴




