Призначення
Кабель гнучкий з мідними жилами, з ізоляцією та оболонкою, що не поширюють горіння.
Кабель призначений для приєднання пересувних машин, механізмів та обладнання до електричних мереж і до пересувних джерел електричної енергії на номінальну змінну напругу 660 В частоти до 400 Гц або постійна напруга до 1000 В.
Кабель є маслобензостійким, а також володіє стійкістю до дії сонячного випромінювання.
| Температура навколишнього середовища: при стаціонарній прокладці кабелю |
від -50°С до +70°С |
| Температура навколишнього середовища: - при прокладці та монтажі; - при нестаціонарній прокладці (експлуатація кабелю при постійних вигинах) |
від -15°С до +50°С |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ГАЛ-КАТ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Термін служби | 4 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Наявність ізоляції | Так |
| Зовнішній діаметр | 9.7 мм |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Тип зовнішньої оболонки | Холодостійка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Електричні характеристики | |
| Потужність | 3000 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 16 А |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип кабеля | КГНВ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴




