Для створення оригінального інтер'єру важливо підібрати елементи освітлення, які вписуватимуться в загальний стиль оформлення будинку, офісу, ресторану або готельного номера.
CPS — світильники з унікальним дизайном, представлені в декількох оригінальних колекціях. Їх можна розглядати годинами: у каталозі є світильники практично будь-яких стилів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Світлова світла | 4000K (Нейтральний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴






