ДБЖ Legrand KEOR Keor LP 1000. Однофазний, ON-LINE, стандартний, із вихідними розетками МЕК 1000 ВА. ДБЖ з подвійним перетворенням для обладнання малої та середньої потужності. Забезпечує високий рівень захисту електроживлення.
ДБЖ обладнані мікропроцесором для керування живленням, моніторингу параметрів та діагностики. Час автономної роботи 5 хвилин, але може бути збільшений за рахунок додавання батарей. Усі моделі мають слот для встановлення комунікаційної плати SNMP. Компактні габарити та вузька витягнута форма. Є безкоштовне програмне забезпечення для дистанційного рівняння. Можливість аварійного вимкнення живлення (EPO).
Наявність вбудованого, автоматичного, синхронізованого, електромеханічного (переключається у разі перевантаження або внутрішньої несправності на ручне управління) байпаса. Рівень шуму ДБЖ менше 50 Дб, що робить його привабливим для встановлення в робочому кабінеті або в кімнаті житлового приміщення без шкоди для здоров'я.
Технічна інформація
Технологія Он-лайн
Структура Стандартний
Параметри входу Однофазний
Параметри виходу Однофазний
Номінальна вхідна напруга 230 В (1PH + N)
Номінальна вихідна напруга 230 В (1PH + N)
Номінальна потужність 1 кВА/0,9 кВт
Потужність при розрахунку часу автономії 0,7 кВА (70 % необхідної потужності)
Розрахунковий час автономії 2 хвилини
Час заряду батарей 3 години та 30 хвилин
Нарощування за потужністю (з внутр.модулями) Ні
Можливість паралельної роботи Ні
Запас з автономії Так
Загальна вага 10 кг
Розміри інверторної шафи [Ш x В x Г] 1 x (144 x 236 x 367) мм
Сертифікати EN 62040-1, EN 62040-2, EN 62040-3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 236 мм |
| Довжина | 367 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 5 годин |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 900 Вт |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 055 ₴






