Технічна інформація
Технологія Лінійно-інтерактивний
Структура Стандартний
Параметри входу Однофазний
Параметри виходу Однофазний
Номінальна вхідна напруга 230 В (1PH + N)
Номінальна вихідна напруга 230 В (1PH + N)
Номінальна потужність 2 кВА/1,2 кВт
Відсоток використання 70%
Потужність при розрахунку часу автономії 1,4 кВА (70 % необхідної потужності)
Розрахунковий час автономії 10 хвилин
Час заряду батарей 4 години та 10 хвилин
Нарощування за потужністю (з внутр.модулями) Ні
Можливість паралельної роботи Ні
Запас з автономії Ні
Загальна вага 22 Кг
Розміри інверторної шафи [Ш x В x Г] 1 x (173 x 247 x 427) мм
Сертифікати EN 62040-1, EN 62040-2, EN 62040-3
Технічна інформація
Технологія Он-лайн
Структура Стандартний
Параметри входу Однофазний
Параметри виходу Однофазний
Номінальна вхідна напруга 230 В (1PH + N)
Номінальна вихідна напруга 230 В (1PH + N)
Номінальна потужність 1 кВА/0,9 кВт
Потужність при розрахунку часу автономії 0,7 кВА (70 % необхідної потужності)
Розрахунковий час автономії 2 хвилини
Час заряду батарей 3 години та 30 хвилин
Нарощування за потужністю (з внутр.модулями) Ні
Можливість паралельної роботи Ні
Запас з автономії Так
Загальна вага 10 кг
Розміри інверторної шафи [Ш x В x Г] 1 x (144 x 236 x 367) мм
Сертифікати EN 62040-1, EN 62040-2, EN 62040-3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 г |
| Час заряджання | 4 |
| Висота | 247 см |
| Вихідна напруга | 220 |
| Довжина: | 427 |
| Додатковий акумулятор | Немає |
| Захист від перегрівання | Да |
| Індикація | Світлова |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Ширина | 173 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 054 ₴






