Джерело безперебійного живлення ONLine-Interactive з РК дисплеєм стійкове; 10 кВА; АС 230; Навантаження 10000 Вт; з подвійним перетворенням; форма сигналу синусоїдальна; слот для плати SNMP; RS-232; USB; Акумулятори 12 5Ач 20 шт; Вихід 8 IEC 320 C13(10A), 2 IEC 320 C19(16A), +клемні колодки; Вхід IEC-320 C20; 0 … +40 ° С; 2U; Тип корпусу Башта/Rack 19; 440х196х680 мм.
Технічна інформація
Технологія Он-лайн
Структура Стандартний
Параметри входу Однофазний
Параметри виходу Однофазний
Номінальна вхідна напруга 230 В (1PH + N)
Номінальна вихідна напруга 230 В (1PH + N)
Номінальна потужність 10 кВА/10 кВт
Потужність при розрахунку часу автономії 7 кВА (70 % необхідної потужності)
Розрахунковий час автономії 6 хвилин
Час заряду батарей 5 годин та 23 хвилин
Нарощування за потужністю (з внутр.модулями) Ні
Можливість паралельної роботи Ні
Запас з автономії Так
Вага інверторної шафи 1 x 26 Кг
Вага батарейних шаф 1 x 59 Кг
Розміри інверторної шафи [Ш x В x Г] 1 x (132 x 440 x 680) мм
Розміри шаф [Ш x В x Г] 1 x (132 x 440 x 680) мм
Сертифікати EN 62040-1, EN 62040-2, EN 62040-3
Додані примітки
Результати, отримані цим програмним забезпеченням, є приблизними і відносяться до:
- Розрахунковий час автономії.
- Час заряду до 90% ємності батареї, на початку заряду з 20%.
Основні параметри системи ДБЖ, включаючи розрахунковий час резервування та час відмови, відображаються на рідкокристалічних панелях.
Моделі від 5 до 10 кВА мають коефіцієнт потужності 1 з ККД до 94%.
Додаючи акумуляторні модулі, можна збільшити час резервної роботи. До всіх акумуляторних модулів можна додати зарядний пристрій для швидкої та безпечної зарядки.
On-Line ДБЖ з подвійним перетворенням може бути встановлений у версії RACK або TOWER.
Комунікаційне програмне забезпечення дозволяє вимкнути ДБЖ у разі несправності, віддалено перевірити його основні функції, додавши комунікаційну карту SNMP, ви можете перевірити ДБЖ через Інтернет або відправити SMS у разі певних подій.
Внутрішній роз’єм дозволяє вставити плату зв’язку SNMP або інтерфейс реле з незалежними контактами для сигналізації стану ДБЖ, напр. на промислових панелях керування.
У разі збою, перевантаження, перегріву або планового технічного обслуговування вбудований автоматичний або ручний (опціонально) байпас забезпечує безперервну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 5 годин |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 807 ₴




