Розподільна коробка згідно зі стандартом із самозгасного та непідтримувального горіння поліпропілену. Коробки обладнані сткретчастими ніпельними введеннями. Діапазон ущільнення вхідного кабелю: 5 - 21 мм.
Розміри внутрішнього простору: 103,5*103,5*32 мм.
Характеристика входів пірамідальних 7хМ20/М25 з боків, звичайних 4хМ20 на днище
Ном. переріз провідника 10 мм²
Довжина 113 мм
Висота 113 мм
Глибина 58 мм
Діапазон ущільнення 5 – 21 мм
Клеми порожня, без клем мм²
Рівень захисту IP 55
Удароміцність IK07
Матеріал поліпропілен
Напруга ізоляції 690 В
мін. t° довкілля -25 °C
Макс. t° довкілля +40 °C
Макс. вологість 50%
У комплекті Пробки для герметизації та ізоляції кріплення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spelsberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Вогнестійкість | Так |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Термостійкість | Так |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажа | Накладний |
- Ціна: 236 ₴





