Розетки та вимикачі універсальне рішення для будь-яких типів будівель, таких як дачі, квартири, котеджі, офіси, тераси, виробничі приміщення і магазини.
Модель виконана з міцного полікарбонату. Основна перевага серії MULTIMA - можливість поєднання модулів як горизонтально так і вертикально (розеток та вимикачів) у блоки, без необходності в додаткових комплектуючих.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NE-AD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Серія | Multima |
| Ступінь захисту | IP 2х |
| Колір | Сірий |
| Тип монтажа | Накладний |
| Роз'єми | Розетка із заземленням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137,70 ₴





