Світильник зі світлодіодом типу COB, що дозволяє отримати такий же світловий потік, що й за допомогою галогенних ламп, та при цьому спожити у 5 разів меньше електроенергії, завдяки LED технології. Крім того, такі світильники не потребують купівлі та заміни ламп, що робить їх використання ще більше економічним.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог галогенної лампи | 50W |
| Аналог лампи розжарювання | 55W |
| Вбудований розмір | 55 |
| Кількість у пакунку | 30 Штука. |
| Кількість світлодіодів | 1LED |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Прозорий |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність, W | 10 |
| Розмір | 94х57 мм |
| Тип світлодіодів | COB |
| Колірна температура | Тепла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542 ₴





