Вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням(LED стрічка в основі). Таким чином він оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, та світлодіодною підсвіткою по периметру світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна підключати окремо та використовувати як різни типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без вмикання лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 60 |
| Кількість у пакунку | 50 Штука. |
| Кількість світлодіодів | 12LED |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Хром |
| Комплектація | Без лампи |
| Напруга, В | 230 |
| Патрон | G5.3 |
| Потужність світлодіодів | 3W |
| Потужність, W | max 35W |
| Розмір | 90х23 мм |
| Тип лампи | MR-16 |
| Колірна температура | Холодна |
- Ціна: 196 ₴






