Вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням(LED стрічка в основі). Таким чином він оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, та світлодіодною підсвіткою по периметру світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна підключати окремо та використовувати як різни типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без вмикання лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 57 |
| Кількість у пакунку | 50 Штука. |
| Кількість світлодіодів | 15LED |
| Колір кристала | Мерехтливий коричневий |
| Колір основи | Срібло |
| Комплектація | Без лампи |
| Матеріал для корпусу | Стекло |
| Напруга, В | 230 |
| Патрон | G5.3 |
| Потужність світлодіодів | 3W |
| Потужність, W | max 50W |
| Розмір | 90х22 мм |
| Тип лампи | MR-16 |
| Колірна температура | Нейтральна |
- Ціна: 273 ₴





