Трансформатор електронний понижуючий з плавним пуском
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230V 50/60Hz |
| Вихідна напруга | 11.6V 5A max |
| Кількість у пакунку | 100 Штука. |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Навантаження | 60W |
| Розмір | 67х20х34 мм |
| Розмір, мм | 67х20х34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴



