Трансформатор електронний понижуючий з плавним пуском
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230V 50/60Hz |
| Вихідна напруга | 11.6V 20.8A max |
| Кількість у пакунку | 100 Штука. |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Навантаження | 250W |
| Розмір | 115х38х66 мм |
| Розмір, мм | 115х38х66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴



