Лампа серії Econom Light - лампа сегменту економ, що відрізняється помірною ціною. Корпус виготовлений з теплорозсіюючої пластмаси, що має всі необхідні властивості для ефективного тепловідводу. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 40W. Ресурс роботи складає 25 000 годин. В лампі використовуються якісні світлодіоди та електронні комплектуючі, що забезпечують надійність та довговічність ламп. Може використовуватися як для основної, так і декоративної підсвітки.\n
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Цоколь | G5.3 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Гарантія | 1 рік |
| Діммірування | Немає |
| Колір колби | Матовий |
| Кут випромінення | 120° |
| Матеріал для корпусу | Алюміній + пластик |
| Потужність, Вт | 4 |
| Розмір | Ø50х46 мм |
| Ресурс роботи | 25000 годин |
| Світлова світла | 2700K (Теплий) |
| Світловий потік, Лм | 300 |
| Свічення | Теплі |
| Формфактор | MR-тип |
| Колірна температура | 2700K |
- Ціна: 48 ₴




