Лампа є аналогом капсульних галогенних ламп типу G4. Також є аналогом лампи розжарювання потужністю 30W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Корпус виконаний з термостійкого силікону, що не змінює свої властивості при нагріванні та тривалій експлуатації, та залишається прозорим. Може використовуватися для декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Цоколь | G4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна капсульна |
| Гарантія | 1 рік |
| Діммірування | Немає |
| Кут випромінення | 270° |
| Матеріал для корпусу | Термостійкий силікон |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір | 10х38 мм |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Світлова світла | 2700K (Теплий) |
| Світловий потік, Лм | 240 |
| Свічення | Теплі |
| Формфактор | G-тип |
| Колірна температура | 2700K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴




