Серія ламп SAFFIT - лампа нового покоління з підвищенною енергоефективністю (класс А++). В конструкції використовуються світлодіоди останнього покоління з підвищеною світловіддачею та якісні електронні комплектуючі, що забезпечують надійність та довоговічність ламп. Корпус виготовлений з поєднання спрощеної алюмінієвої форми та теплорозсіювальної пластмаси. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 70W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Гарантія | 2 роки |
| Діммірування | Немає |
| Колір колби | Матовий |
| Кут випромінення | 200° |
| Матеріал для корпусу | Алюміній + пластик |
| Потужність, Вт | 7 |
| Розмір | Ø45х82 мм |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Світлова світла | 2700K (Теплий) |
| Світловий потік, Лм | 700 |
| Свічення | Теплі |
| Формфактор | P-тип |
| Колірна температура | 2700K |
- Ціна: 59 ₴




