Димер LD29 призначений для керування світлодіодними стрічками одного кольору з постійною напругою 12V-24V. За допомогою даного димера можливо регулювати яскравість стрічок та задавати світлові сцени.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження | 72W/144W |
| Напруга, В | 12-24V |
| Розмір | 50х35х22 мм |
| Розмір, мм | 50х35х22 |
| Сила струму, A | 6 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴





