Розетка з таймером призначення для вмикання/вимикання електричних пристроїв у запрограмований проміжок часу. Таким чином можна увімкнути/вимкнути освітлення у приміщенні або підсвітку окремих об'єктів, увімкнути полив газону та ін.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження | 16A max/3600W |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 75х76х78 мм |
| Резерв батареї | 1.2V 100 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип таймера | Тижневий |
| Точність/Дискретність | 1 хвилина |
| Керування | Електронне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴



