Бездротові дверні дзвінки призначені для побутового використання при подачі сигналу оповіщення.
Дзвінки призначені для використання всередині приміщення. Найчастіше використовуються у багатоквартирних будинках але підходять для встановлення в офісах та торгових приміщеннях.
Моделі не вимагають підключення до мережі змінного струму. Передача сигналу виклику здійснюється за допомогою радіочастотного каналу, що дозволяє сигналам поширюватись навіть крізь бетонні та аналогічні перешкоди.
Пристрій складається з двох частин: приймального блоку і блоку-дзвінка.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Кількість мелодій | 36 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Елемент живлення бази | 2x1.5V/AA(-) |
| Елемент живлення кнопки | 1,5V AA |
| Розмір бази | 70х100х35 мм |
| Розмір кнопки | 36х88х30 мм |
| Ступінь захисту бази | IP20 |
| Ступінь захисту кнопки | IP20 |
| Колір корпусу | Біло-синій |
- Ціна: 312 ₴



