Лінійка світильників серії Professional - це сучасні освітлювальні прилади, що розроблені спеціально для сегменту комерційного освітлення та призначені, перш за все, для освітлення торгівельних, адміністративно-офісних, громадських, медичних та ін. типів приміщень. Дизайн та конструкційне рішення світильника розроблені та оптимізовані саме для потреб та задач, які вирішують фахівці зі сфери комерційного освітлення. Використання світильника Feron Professional забезпечує економію електроенергії до 80%, у порівнянні зі звичайними лампами. Світильник оснащений вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруги 170-265V. Світильник має потужний радіатор, який створює необхідний рівень охолодження світлодіодів в умовах експлуатації, що притаманні сфері комерційного освітлення. Це попереджує їх завчасну деградацію та забезпечує стабіліний світловий потік впродовж всьго ресурсу роботи.Ресурс таких світильникив складає 50 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 160 мм |
| Драйвер | В комплекті |
| Кількість у пакунку | 20 Штука. |
| Кількість світлодіодів | 1 LED COB |
| Матеріал для корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність, W | 30 |
| Розмір | 190x65 мм |
| Світлова світла | 4000K (Нейтральний) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Тип світильника | Вбудований |
| Тип світлодіодів | COB |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | Нейтральна |
- Ціна: 1 202 ₴





