Бездротовий світлодіодний світильник FN1202 використовується для підсвічення шаф, гардеробних кімнат, висувних ящиків, полиць, ніш, робочого столу та інших меблів. З його допомогою забезпечується чудовий огляд всього вмісту шафи чи інших місць, де потрібна тимчасова підсвітка. Світильник автономний, не потребує підключення до мережі живлення, працює від трьох стандартних батарейок типу ААА+. Завдяки клейкій основі, світильник легко кріпиться до будь-якої поверхні, навіть у важкодоступних місцях. Світильник вмикається одним дотиком, щоб увімкнути його достатньо прости доторкнутися до датчику. Також світильник має поворотний плафон, що дозволяє направляти світло в необхідну зону.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | без 3 ААА |
| Матеріал для корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга, В | 4.5V |
| Потужність, W | 0.24W |
| Розмір | 178х45х30 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | Нейтральна |
| Елементи живлення | 3 ААА |
- Ціна: 121 ₴




