SMART світильник для декоративного освітлення у мінімалістичному та стильному дизайні.
Основні переваги:
· Незвичне технічне рішення та особлива конструкція створюють ефект зависнувшої в повітрі світлової конструкції
· Економія до 85% електроенергії
· Рівномірне розміщення світлодіодів по периметру світильника забезпечує їх однорідне м’яке свічення без виникнення темних зон.
· Функції керування яскравістю, кольором свічення та можливість зберігати останні налаштування
· Керування за допомогою дистанційного пульту
· Ресурс роботи 25 000годин
· Гарантія 2 роки
\n
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Потужність | 60 Вт |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 3840 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Драйвер | Вбудований |
| Кількість у пакунку | 6 Штука. |
| Комплектація | Дистанційний пульт |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність, W | 60 |
| Розмір | 400х37 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | Регульована |
- Ціна: 2 752 ₴






