SMART світильник для декоративного освітлення у мінімалістичному та стильному дизайні.
Основні переваги:\n
· Незвичне технічне рішення та особлива конструкція створюють ефект зависнувшої в повітрі світлової конструкції. Має декоративне обрамлення у вигляді різьблення по периметру
· Модель представлена трьома кольорами: срібло, золото, білий
· Економія до 85% електроенергії
· Рівномірне розміщення світлодіодів по периметру світильника забезпечує їх однорідне м’яке свічення без виникнення темних зон.
· Функції керування яскравістю, кольором свічення та можливість зберігати останні налаштування
· Керування за допомогою дистанційного пульту
· Ресурс роботи 25 000годин
· Гарантія 2 роки
\n
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Діммер | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 70 Вт |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Сріблястий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Драйвер | Вбудований |
| Комплектація | Дистанційний пульт |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність, W | 70 |
| Розмір | 400х80 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір корпусу | Срібло |
| Колірна температура | Регульована |
| Основні | |
| Кількість у пакунку | 6 Штука. |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
- Ціна: 4 048 ₴






