Лампа "FONIX-6" 6W 6400K GU5.3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | GU5.3 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 60 W |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 55 мм * 50 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 105° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴



