Світильник вологозахищений LED 18W 6400K "NEHIR-18"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 652 мм * 79 мм * 34 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴



