Світильник садово-парковий "KAYIN-3" Е27 стовпчик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал для корпусу | неірж. сталь |
| Потужність | max.60 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм * 450 мм |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колір | мат. хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 168 ₴



