Світильник тротуарний SAFIR LED 1,2W мат.хром синій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 9.6W |
| Врізний отвір | 060 мм*95 мм |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Колірна температура, К | 6400; синій |
| Матеріал для корпусу | Неіржавка сталь |
| Потужність | 1.2W |
| Робоча напруга | 220V - 240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 095мм |
| Термін експлуатації | 50.000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 023 ₴



