Світильник аварійний "ROBSON"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24w |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Потужність | 3W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм*125 мм*355мм |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴



