Світильник фасадний "ZAKKUM" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Колірна температура, К | 4100 К |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм * 70 мм * 80 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 229 ₴



