Світильник аварійний LED "WENGER" 12W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Колірна температура, К | 7000К — 9000К |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 330 мм* 80 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Синій з білим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴



