Світильник світлодіодний для високих стель LED "ARTEMIS-100" 100 W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Матеріал для корпусу | Алюміній |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 242 мм * 83 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90 ° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 661 ₴





