Світильник світлодіодний для високих стель "ARTEMIS-200" 200 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 325 мм * 145 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 624 ₴





