Світильник вуличний LED "ORLANDO-100" 100 W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 620 мм * 220 мм * 75 мм, ø 60 mm (труба) |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | сірий, чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴



