Світильник настільний LED "SEDA" 6 W золотий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Додатково | диммерується; має сенсорний вимикач |
| Колірна температура, К | 6000K - 4500К- 3000К |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 182 мм * 290 мм * 410 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | срібний, золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴



