Датчик FOCUS білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 8 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна затримка контролю | 1.5 сек |
| Мінімальна затримка контролю | 0.6 сек |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип датчика | Вбудований |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Дальність виявлення | max 6 m ± 1m |
| Кут виявлення | 360° |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 115 мм*55мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴




