Підсвітка дзеркал-картин LED "TOYGAR-12" 12W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Додатково | з кнопкою |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 465 мм * 50 мм * 65 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 45 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴



