Датчик MONDEO білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність виявлення | max 8m |
| Колір | Білий |
| Кут виявлення | 360° |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 76 мм*20.2мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴




