Прожектор світлодіодний "PARS-20" 20W зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | зелений |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм * 122 мм * 28 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



