Світильник фасадний на сонячній батареї "SIRIUS-2" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 Вт |
| Додатково | Вмонтований датчик ручу |
| Колірна температура, К | 4000 К |
| Потужність | 2 Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 115 мм*205мм |
| Термін експлуатації | 50.000рік |
| Ступінь захисту IP | ІР44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 906 ₴



