Прожектор світлодіодний "LION-300" 300W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 300 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 500 мм * 450 мм * 90 мм |
| Світлова світла | 6400-6500К (Холодний) |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 795 ₴



